Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Gdzie warto zamieszkać w Pruszczu Gdańskim?

27 lipca 2021 Gdzie warto zamieszkać w Pruszczu Gdańskim

Rynek nieruchomości wciąż rozwija się w szybkim tempie. Własne mieszkanie czy dom to marzenie wielu, warto zatem szukać atrakcyjnych okazji, które pomogą nam to marzenie przemienić w rzeczywistość. Taką okazję stanowi z pewnością nowe osiedle Dewelopera Szymichowski – Pruszcz Park, które to otwiera nowe możliwości przed wszystkimi zainteresowanymi zakupem nieruchomości blisko Trójmiasta. Zielone osiedle powstaje w Pruszczu Gdańskim, przy zbiegu ulic Cichej i Raciborskiego.

Zielona oaza dla spragnionych spokoju

Pruszcz Park, jak mówi nam Deweloper Szymichowski, ma być zielonym rajem w środku miasta. Osiedle będzie otoczone roślinnością, która pojawi się pomiędzy budynkami w postaci skwerów z małą architekturą, gdzie mieszkańcy będą mogli relaksować się na świeżym powietrzu. Projekt osiedla świetnie przedstawiają wizualizacje, które znajdziemy na stronie internetowej Dewelopera.

Pruszcz Park to osiedle dla osób, które chcą cieszyć się udogodnieniami miejskiego życia oraz pragną podziwiać za oknem prawdziwie harmonijną scenerię.

Nowoczesne mieszkania dla każdego

Pruszcz Park oferować będzie mieszkańcom komfort oraz funkcjonalność połączoną z ciekawym projektem mieszkań oraz części wspólnych. I tak mieszkania będą posiadały możliwość wydzielenia osobnej kuchni; znajdziemy w nich również pomieszczenia gospodarcze, które łatwo przekształcimy w garderobę czy dodatkową toaletę. Mieszkania na parterze będą również oferowały dostęp do prywatnych ogródków, zaś mieszkańcy wyższych kondygnacji relaksować się będą na przestronnych balkonach.

Jak możemy zobaczyć na wizualizacjach, motywy roślinne zagoszczą również we wnętrzach budynków i pojawią się w aranżacji części wspólnych. W połączeniu z drewnem będą tworzyły spójny i ciekawy projekt, który będzie odzwierciedlał główne założenia Pruszcz Parku, czyli nowoczesność i bliskość natury w jednym.

mieszkania

Wymarzona lokalizacja

Osiedle zlokalizowane zostało w atrakcyjnej części miasta, skąd mieszkańcy będą mieli łatwy dojazd do ścisłego centrum Pruszcza Gdańskiego oraz do Trójmiasta. W pobliżu osiedla znajdziemy przystanki komunikacji miejskiej, sklepy usługowe, miejsca kultury czy szkoły i przedszkola. Takie położenie umożliwia korzystanie ze wszystkich udogodnień miejskiej infrastruktury.

A na terenie kompleksu…

Warto również wspomnieć, że na osiedlu powstaną dwa świetnie wyposażone place zabaw, które umożliwią rekreację całym rodzinom. Deweloper postawił również na rozwiązania ekologiczne, decydując się na instalację oświetlenia LED na terenie osiedla, które będzie uruchamiane czujnikiem ruchu. Hale garażowe będą dostosowane do pojazdów z instalacją LPG, zostaną również wydzielone miejsca do instalacji stacji do ładowania samochodów elektrycznych.

mieszkania inwestycje

Jak widać, Pruszcz Park ma wiele do zaoferowania, jest to zatem jedna z ciekawszych inwestycji realizowanych na terenie Pruszcza Gdańskiego.

Redakcja dombudowniczy.pl

Jesteśmy grupą zajmującą się doradztwem w kwestiach związanych z budową i remontami. Dzielimy się wiedzą z zakresu budowy, remontów i wyposażenia domów oraz mieszkań.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Agregaty tynkarskie
Gdzie warto zamieszkać w Pruszczu Gdańskim
Miejsce na dobre trunki, czyli barek w salonie

Jesteś zainteresowany reklamą?