dombudowniczy.pl

Budowa, Remont, Aranżacja

wentylator kolumnowy
Dom

Dokonały do pomieszczeń biurowych wentylator kolumnowy

Latem w pomieszczeniach biurowych panuje wysoka temperatura. Nie tylko promienie słoneczne są tego przyczyną, przez to, że pracują tam komputery i inny sprzęt biurowy, temperatura z każdym kolejnym dniem staje się wyższa. Pracownicy nie muszą znosić takich niedogodności. Do tego, żeby praca była wydajna potrzebne są dogodne warunki. Zwykłe okrągłe wentylatory często są niepraktyczne, mogą stwarzać problemy z ich prawidłowym ulokowaniem. Lepszym wyjściem okaże się zajmujący niewiele wolnej przestrzeni wentylator kolumnowy. Jest on smukły, pasuje do każdego pomieszczenia biurowego, w tym także do serwerowni, gdzie ilość sprzętu komputerowego jest duża. Zapewnia on dobrą cyrkulację powietrza, jest ono chłodne i przyjemne niezależnie od pory dnia. Ma on wbudowane takie rozwiązania, które zapewniają łagodny podmuch wiatru, w ten sposób organizm nie odczuwa tego, że musi przebywać w wentylowanym pomieszczeniu.

Funkcjonalny, dobrze wyglądający wentylator

Wentylatory kolumnowe charakteryzują się takim designem, który pozwala na ulokowanie ich w miejscach biurowych. Może być wystawiany na widok publiczny, nie trzeba go chować, często wpasowuje się idealnie w wystrój biura. Przez to, że sprawdza się w małych, wąskich, ciasnych pomieszczeniach jest on dużo bardziej praktyczny, nie trzeba mu specjalnie robić miejsca, przesuwać mebli czy usuwać niektóre elementy wyposażenia. Wentylator kolumnowy może być cały rok w pomieszczeniu, nie tylko latem. Taka nowoczesna maszyna ma wbudowany timer, można nastawić ją na wielogodzinną pracę, od 1 do 7 godzin, po tym czasie sprzęt sam się wyłączy. Dodatkowo do takiego zestawu dołączany jest pilot, który pozwala na regulowanie wszystkich dostępnych opcji. Nie trzeba do niego podchodzić, żeby można było zmienić niektóre ustawienia.

Wentylatory odpowiednie nie tylko do biur

 Coraz częściej gospodarstwa domowe też inwestują w wentylatory kolumnowe. Dzieje się tak głównie w tych domach, gdzie liczy się trwałość i przydatność sprzętu. Zamieszczony tam filtr powietrza umożliwia na stałą ochronę przed kurzem i innymi negatywnymi czynnikami obecnymi w pomieszczeniach mieszkalnych. Siła wiatru może być stale regulowana, dzięki temu każdy jest w stanie dobrać siłę podmuchu idealną do osobistych preferencji. Wentylator kolumnowy ma ciche, dyskretne działanie, które potrzebne do tego, żeby można było w domu pracować czy odpoczywać. Można go nastawić nie tylko na czas dzienny, sprawdzi się także w nocy, kiedy trzeba nieco ochłodzić temperaturę powietrza w domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *